Melding verstuurd Nu
Bedankt, je melding is zojuist met succes verzonden.
Statusupdate aangevraagd Nu
Je statusupdate is zojuist aangevraagd. Herlaad pagina...

Evy- Reeds herplaatst

942x bekeken, aangeboden sinds 14-06-2024
Kruising tussen Brits Korthaar en Europees Korthaar
favoriteGemarkeerd als favoriet: 1
Match alert uitgeschakeld voor gasten

demography   Geslacht: Poes
schedule   Geboortedatum: 02-05-2021 (3 jaar oud)
badge   Ras: Kruising tussen Brits Korthaar en Europees Korthaar
location_on   Gorredijk, Friesland (NL)

wallet
   Gevraagde vergoeding € 35.00 (excl. € 9.49 bemiddelingskosten)

sms    Wil je vaker reageren? Maak dan gebruik van onze voordeelbundels

Evy is een 3 jarige poes die geholpen is. Ze is een kruizing tussen een Europese korthaar en een Britse korthaar. Ze is ook gechipt.

Met pijn in ons hart moeten wij een ander huisje voor haar zoeken omdat ze niet goed kan met onze andere poes. Er zijn geen grote ruzies maar ze loopt hier te blazen en grommen. Sinds kort likt onze andere poes zichzelf kaal en waarschijnlijk komt dat door de stress van Evy. Met ons hondje (boomertje) kan ze overigens prima en met haar wil ze ook wel eens knuffelen. Zie foto's.

Evy komt niet echt naar de rest van mijn gezin toe, maar wel naar mij voor een aai en soms een knuffel. Dus het zit er wel in maar het is hier gewoon te druk voor haar. Ik merk dat ze veel meer ontspannen is als ik alleen met haar ben, dan komt ze knuffelen en is ze relaxed.Evy is schuw naar mensen die ze niet kent, zo ook de dierenarts. Ze is daar echt heel erg bang en gestrest. Daarom hebben we de keuze gemaakt haar na haar eerste jaar niet meer te vaccineren. Ze heeft wel alle vaccinaties gehad in haar eerste levensjaar en heeft ook een paspoort. Ze krijgt qua voeding een mix van sanimed adult en skin sensitive. (Zie foto's) Dit omdat ze in haar kittentijd diaree had en dit ging ,en gaat, helemaal goed dus hebben we nooit aangepast.We zoeken dus een rustig huisje voor haar en het liefste ergens een beetje buitenaf want ze houdt van jagen en buiten zijn. Daarom zijn er 2 verschillende goede opties voor haar.

1. is een rustige gezinssituatie zonder kinderen en andere huisdieren, en waar ze op eigen initiatief naar buiten kan.

2. is een manege of boerderij waar ze aan de slag kan als muizenvanger. Want daar is ze zéér bedreven in. Ze heeft dan wel dagelijks lekkere brokjes, vers water, een droge schuilplaats en toezicht op afstand nodig. Het feit dat daar eventueel andere dieren zijn is niet erg omdat ze dan zelf de afstand kan bewaren die ze wil.

We willen zeker weten dat ze een goede plek krijgt dus we gaan niet over 1 nacht ijs.

  Eigenwijs
  Jachtinstinct
  Angstig
  Stress gevoelig

Item Price
Ras Kruising tussen Brits Korthaar en Europees Korthaar
Groep Kruising
Geslacht Poes
Leeftijd 3 jaar
Vacht Kortharig
Gesteriliseerd Ja
Gevaccineerd Ja
Eerste eigenaar Ja
Is bang voor de dierenarts Ja
Heeft een handicap Nee
Gechipt Ja
Stamboom Nee
Paspoort Ja
Kan makkelijk alleen thuis zijn Ja
Kan makkelijk met andere katten zijn Nee
Kan makkelijk met honden zijn Nee
Kan goed overweg met kleine kinderen Nee
Zindelijk Ja
Traplopen Kan traplopen zonder problemen
Kan buiten loslopen Ja
Gebruikt speciaal voer Ja
Wat voor voer Sanimed
Gebruikt medicijnen Nee
Cattery Niet van toepassing


Noodzakelijk voor herplaatsing
  Nieuwe eigenaar woont in een woonhuis / appartement met tuin
  Nieuwe eigenaar heeft een grote tuin

        

  Kan niet goed overweg met andere huisdieren

Geen kleine kinderen, andere huisdieren of een flat! Evy wil rust en naar buiten kunnen.