Match alert uitgeschakeld voor gasten
Teef
2 jaar oud
Duitse Herder
Nijmegen, Gelderland (NL)
Wil je vaker reageren? Maak dan gebruik van onze voordeelbundels
Sportief
Aanhankelijk
Gehoorzaam
Speels
Waaks
Lui
Item | Price |
---|---|
Ras | Duitse Herder |
Groep | Herdershonden en veedrijvers |
Geslacht | Teef |
Leeftijd | 2 jaar |
Kort/langharig | Kortharig |
Hoogte | Middel, 35-70cm |
Gesteriliseerd | Ja |
Gevaccineerd | Ja |
Eerste eigenaar | Nee |
Heeft een (puppy) training gehad | Onbekend |
Is bang voor de dierenarts | Nee |
Heeft een handicap | Nee |
Gechipt | Ja |
Stamboom | Nee |
Paspoort | Ja |
Kan makkelijk alleen thuis zijn | Ja |
Kan makkelijk met katten zijn | Onbekend |
Kan makkelijk met andere honden zijn | Onbekend |
Kan goed overweg met kleine kinderen | Onbekend |
Reactie op nieuwe onbekende mensen | Vriendelijk |
Kan mee in de auto | Ja |
Zindelijk | Ja |
Kan buiten loslopen | Ja |
Verharen van de vacht | Weinig |
Lijn trekkracht | Hard |
Heeft baknijd | Nee |
Gebruikt speciaal voer | Nee |
Gebruikt medicijnen | Nee |
Noodzakelijk voor herplaatsing
Nieuwe eigenaar woont in een woonhuis / appartement met tuin
Overig
Nina is een 2 jaar oude herdermix. Ruim 6 maanden geleden is ze naar Nederland gekomen vanuit Albanië. Eenmaal hier bleek al snel dat het een erg gevoelige hond is die de drukte van de stad niet gewend is en daardoor overprikkeld raakt. Daarom zoeken we een baasje voor Nina met ervaring en een betere, rustige plek, liefst met veel buitenruimte want daar is ze gek op.
Vanwege omstandigheden (arthrose in voet) is er de laatste tijd niet echt uitgebreid gewandeld met haar (alleen korte rondjes) en haar nieuwe baas zal nog aandacht moeten steken in het haar netjes in het gareel krijgen aan de riem. Een nadeel is dat wanneer Nina het gevoel heeft dat de baas niet stevig in zijn schoenen staat ze het heft in handen neemt en je gaat beschermen. Dan kan ze ook uitvallen naar andere honden. Dit vraagt aandacht en training van een baasje met ervaring.
We zoeken iemand voor Nina die:
• Een stabiel en rustig karakter heeft.
• Nina fysiek aan kan.
• Ervaring heeft met waak- verdedigingsrassen.
• Wil werken met Nina om een band te krijgen en haar goed te leren kennen.
• Haar hondvriendelijk onder appél gaat zetten en met haar op een ontspannen manier werkt (liefst detectiewerk).
Nina heeft bewegingsvrijheid nodig in een veilige ruime omgeving. Dus het is geen hond om in een kennel te stoppen. Nina heeft ook sociaal contact nodig met soortgenoten en met mensen, dus is niet geschikt als terreinbewaker of iets dergelijks.
Graag alleen reageren als jij een passende thuissituatie hebt en haar echt kan bieden wat zij nodig heeft en verdient.