Je kunt je huisdier zelf aanmelden op onze website. Je hoeft je dan alleen maar te registeren en een account aan te maken. Zodra je account aangemaakt is, geactiveerd is en je ingelogd bent, kan je je huisdier direct aanmelden op onze website.
Je hebt de mogelijk om ook een persoonlijk bericht achter te laten, waar je alles kan vertellen wat je wilt om een zo goed mogelijk huisje voor je huisdier te krijgen. De personen die zich aangemeld hebben voor een pre-alert en een match hebben, krijgen automatisch bericht nadat jij je huisdier geplaatst hebt op onze website. Onze mailing wordt wekelijks op dinsdag verstuurd naar onze bezoekers die zich aan hebben gemeld voor de nieuwsbrief. Om je huisdier onder de aandacht te brengen wordt je huisdier ook direct op onze Facebook en Instagram pagina's geplaatst, indien je dit wenst.
We raden je aan om minimaal 3 foto's te uploaden zodat de geïnteresseerden een beter beeld krijgen van je huisdier en we raden je aan altijd een persoonlijk bericht achter te laten. Maak je aanmelding persoonlijk!
Door ons unieke score- en matching systeem kan je in één oogopslag zien wie er het beste bij jouw huisdier past. Je kan aangeven wat je belangrijk vindt voor een perfecte match en wat er bijvoorbeeld noodzakelijk is.
Voorbeeld:
Stel dat iemand reageert die in een flat of appartement woont en de huidige eigenaar wenst bijvoorbeeld een (woon)huis met een tuin die ook nog afgesloten kan worden dan zal er met diegene geen match zijn. Als het niet noodzakelijk is dat er een (woon)huis met tuin is, zal er in dit geval wel een match zijn.
Zodra er iemand reageert op jouw huisdier dient diegene enkele vragen in te vullen zoals de thuis-, woon- en leefomgeving en dan komt er aan het eind een score uitgerold welke aan jouw voorgelegd wordt. Jij kan dan bepalen wie je wilt uitnodigen voor een kennismakingsgesprek. Afhankelijk van hun thuis-, woon- en leefomgeving krijgen ze een score tussen 10% en 100%. Als het eerste kennismakingsgesprek goed bevalt, kan je eventueel een tweede kennismakingsgesprek afspreken bij de geïnteresseerde(n) thuis zodat je dan kan zien waar jouw huisdier eventueel naar toe gaat en je zou dan een definitieve beslissing kunnen nemen. Je beslist uiteindelijk zelf wat er gaat gebeuren.
Is er geen klik met de geïnteresseerde(n) of als je bedenkingen hebt, kan je zonder problemen de reactie verwijderen uit de lijst en verder zoeken. Uiteindelijk bepaal je zelf wat er gaat gebeuren. Onze website is niet bedoeld om je huisdier te verkopen aan de hoogste bieder zoals Marktplaats. Onze website met het unieke score- en matching systeem resulteert in het vinden van de perfecte match!
Wij raden je sterk af om je huisdier gratis aan te bieden i.v.m. opkopers en handelaren die alleen maar willen verdienen aan jouw huisdier.
Wij zien je huisdier graag tegemoet op onze website, hij/zij is meer dan welkom!
Ga naar: Huisdier aanmelden