Melding verstuurd Nu
Bedankt, je melding is zojuist met succes verzonden.
Statusupdate aangevraagd Nu
Je statusupdate is zojuist aangevraagd. Herlaad pagina...
NIET MEER BESCHIKBAAR
 

Hoi, ik ben Morris
NIET MEER BESCHIKBAAR
 
Kater van 6 jaar, Europees Korthaar, uit Almelo (Overijssel)


Geen korte beschrijving beschikbaar

Samengevat door Ai


OVERZICHT
VERGOEDING & HERPLAATSINGSFASE

walletGevraagde vergoeding: € 75,00 (excl. € 9.49 bemiddelingskosten)
  • motion_photos_paused Huidige status:  Herplaatst

info Morris is afgemeld en wordt niet langer ter adoptie aangeboden.



Karaktereigenschappen van Morris

  Eigenwijs
  Gehoorzaam
  Jachtinstinct
  Speels
  Angstig
  Nerveus
  Stress gevoelig

Kenmerken van Morris

Ras Europees Korthaar
Groep Kortharige
Geslacht Kater
Leeftijd 6 jaar
Vacht Kortharig
Gecastreerd Ja
Gevaccineerd Ja
Eerste eigenaar Ja
Is bang voor de dierenarts Nee
Heeft een handicap Nee
Gechipt Ja
Stamboom Nee
Paspoort Nee
Kan makkelijk alleen thuis zijn Ja
Heeft verlatingsangst Onbekend
Kan makkelijk met andere katten zijn Nee
Kan makkelijk met honden zijn Nee
Kan goed overweg met kleine kinderen Nee
Zindelijk Ja
Traplopen Onbekend
Huidige leefstijl Geen informatie
Kan buiten loslopen Ja
Gebruikt speciaal voer Nee
Gebruikt medicijnen Nee
Cattery Onbekend

Persoonlijke boodschap van de eigenaar

Vanaf 2015 zijn mijn zoon en ik de trotse eigenaren van een mooie kater, Scully. Mijn zoon is in 2017 op zichzelf gaan wonen en de kater verhuisde mee. Zelf kocht ik juni 2019 een nieuw katertje, Morris. Hij is geboren op een boerderij op 11-04-2019, dus nu 11 maanden. Door verdrietige omstandigheden woont mijn zoon weer bij mij en woont Scully dus ook weer hier. Scully was al onze kat voordat Morris ooit was geboren. Nu blijkt het absoluut niet goed te gaan tussen de 2, (allebei gecastreerde) katers. Scully is ouder, groter en sterker en Morris is doodsbang. Hij wordt achterna gezeten en duikt de hele dag onder de dekens van mijn bed. We houden Scully en Morris nu gescheiden, om en om alleen op de slaapkamer en de ander de rest van het huis, maar dit is geen lange termijn oplossing.

In angst leven is absoluut een no-go. Ik zou nooit Morris wegdoen als ik niet zeker zou weten dat hij het echt goed zal krijgen.

We hebben we met Feliway Friends opnieuw geprobeerd om Scully en Morris even samen te zetten. Dat ging niet goed. Scully vloog hem echt achterna en Morris vloog letterlijk naar boven, onder de dekens.

Ik heb besloten om een ander huis te zoeken voor Morris. Hij is trouwens gecastreerd, gechipt en geregistreerd. Morris is op een boerderij geboren. Zijn vader, waarvan ik hoorde dat die daar wel woont, was helemaal schuw en had totaal geen contact met mensen. Daarvan heeft hij natuurlijk wel genen. Zijn moeder was wel onder de mensen.

Morris is een katertje die op zich wat stressig is, maar bij mij werd hij wel steeds aanhankelijker. Hij slaapt altijd bij mij op bed en naast mij op de bank maar ook wel op mijn schoot. Dat wil h

Reden van herplaatsing

  Kan niet goed overweg met andere huisdieren

Noodzakelijk voor herplaatsing

  Nieuwe eigenaar woont in een woonhuis / appartement met tuin
  Nieuwe eigenaar heeft een afgesloten tuin
  Nieuwe eigenaar heeft geen kinderen


Meer afbeeldingen van Morris

Huisdier afbeelding   Huisdier afbeelding   Huisdier afbeelding