Melding verstuurd Nu
Bedankt, je melding is zojuist met succes verzonden.
Statusupdate aangevraagd Nu
Je statusupdate is zojuist aangevraagd. Herlaad pagina...
NIET MEER BESCHIKBAAR
 

Hoi, ik ben Hunter
NIET MEER BESCHIKBAAR
 
reu van 3 jaar, Heidewachtel, uit Eys (Limburg)


Geen korte beschrijving beschikbaar



VERKORT OVERZICHT
  • Diersoort:   Hond
  • Geslacht:   Reu
  • Leeftijd:   3 jaar (sep 2022)
  • Ras:  Heidewachtel
  • Gecastreerd:    Ja
  • Gevaccineerd:   Ja
  • Zindelijk:  Ja
  • Traplopen:   Kan traplopen met enige moeite
  • Schofthoogte:  
    Kleine hond (niet geselecteerd)

    Klein (tot 35cm)

    Middelgrote hond

    Middel (35-70cm)

    Grote hond (niet geselecteerd)

    Groot (gelijk of groter dan 70cm)



  • Plaats:   Eys, Limburg (NL)
VERGOEDING & HERPLAATSINGSFASE

wallet Gevraagde vergoeding: € 150.00 (excl. € 9.49 bemiddelingskosten)
  • motion_photos_paused Huidige status:  Herplaatst

info Hunter is afgemeld en wordt niet langer ter adoptie aangeboden.



Karaktereigenschappen van Hunter

  Sportief
  Eigenwijs
  Gehoorzaam
  Jachtpassie
  Speels
  Waaks

Kenmerken van Hunter

Ras Heidewachtel
Groep Staande honden
Geslacht Reu
Leeftijd 3 jaar
Vacht Langharig
Schofthoogte
Kleine hond (niet geselecteerd)

Klein (tot 35cm)

Middelgrote hond

Middel (35-70cm)

Grote hond (niet geselecteerd)

Groot (gelijk of groter dan 70cm)

Gecastreerd Ja
Gevaccineerd Ja
Eerste eigenaar Ja
Heeft een (puppy) training gehad Nee
Is bang voor de dierenarts Ja
Heeft een handicap Nee
Gechipt Ja
Stamboom Nee
Paspoort Ja
Kan makkelijk alleen thuis zijn Ja
Heeft verlatingsangst Onbekend
Kan makkelijk met katten zijn Ja
Kan makkelijk met andere honden zijn Ja
Kan goed overweg met kleine kinderen Nee
Reactie op nieuwe onbekende mensen Agressief
Kan mee in de auto Ja
Waakzaamheid Zeer waakzaam
Zindelijk Ja
Traplopen Kan traplopen met enige moeite
Kan buiten loslopen Ja
Verharen van de vacht Normaal
Lijn trekkracht Normaal
Beheerst basis commando's Ja
Heeft baknijd Nee
Bang voor vuurwerk Onbekend (optie nieuw toegevoegd)
Gebruikt speciaal voer Nee
Gebruikt medicijnen Nee

Persoonlijke boodschap van de eigenaar

Hunter is een onbejaagde Heidewachtel van bijna twee jaar oud. Hij is een intacte reu, zijn vader heeft een stamboom (en is bejaagd), maar Hunter zelf niet, omdat zijn moeder geen stamboom heeft.
Hunter luistert over het algemeen goed. Hij is komt nooit op de bank of in de slaapkamers. Eten kunnen wij gewoon op tafel laten staan: hij zal er niet aankomen. Hij komt graag bij je om te spelen met zijn touw, kong of kleed en zit graag bij zijn vrouwtje op schoot (op de grond). Buiten zijn vindt hij heerlijk, vooral als er blaadjes of vogels door de tuin vliegen of als er sneeuw ligt. Pootje baden in de beek doet hij graag, maar van zwemmen moet hij niet veel hebben.
Wij zoeken voor Hunter een thuis waarin geen kinderen zijn en geen kinderwens speelt. Hunter is namelijk gevoelig op lichaamsaanraking (door bekende en onbekende personen) en kan dan happen of bijten (geen medische behandeling nodig, maar wel huiddoorboring in m.n. handen). Als je hiermee gaat trainen en voorlopig de persoonlijke ruimte van Hunter in acht neemt, dan is Hunter een vrolijke hond die gek is op snuffelwerk. Hij lijkt daarom bij uitstek geschikt voor bijvoorbeeld praktijkspeuren. Hij is nieuwsgierig, exploreert graag en is dol op het gebruik van zijn neus.
Hoewel Hunter dus een hond is voor iemand die een hondse uitdaging zoekt is Hunter, zoals vrijwel elke Heidewachtel, wel uitermate trainbaar, maar dat moet voor wat betreft lichaamsaanraking wel in alle rust en stapsgewijs gebeuren en zo'n training is uiteraard noodzakelijk om hem uiteindelijk zijn dagelijkse verzorging, maar ook bij de dierenarts zijn medische verzorging te kunnen geven.

Hunter zou samen kunnen met een andere hond, maar dan het liefst een (gesteriliseerde) teef; hij is niet gek van ongecastreerde andere reuen. Of Hunter daadwerkelijk geschikt is voor de jacht is onbekend, snuffelwerk vindt hij geweldig, maar hij lijkt niet schotvast. Hij is ooit geschrokken van een ballon die dichtbij knalde en hij kan hierop schrikachtig reageren. Hunter is niet bekend met gezondheidsproblemen en er is een gedragsverslag van de Universiteit Utrecht beschikbaar voor meer informatie over zijn gedrag. We vragen daarom ook een bijdrage voor hem. Dit rapport inclusief levenslange beschikbaarheid van de kliniek voor advies omtrent de hier besproken problematiek van Hunter gaat naar de nieuwe eigenaar. Daarbij gaan ook al zijn spullen mee en hopen we dat de nieuwe eigenaar zo meer geneigd is Hunter echt een goede kans in zijn of haar huishouden te geven.

Meer foto's van Hunter

Huisdier afbeelding   Huisdier afbeelding   Huisdier afbeelding   Huisdier afbeelding   Huisdier afbeelding  

De foto’s zijn geselecteerd en geüpload door de plaatser van het profiel.



Noodzakelijk voor herplaatsing

  Nieuwe eigenaar woont in een woonhuis / appartement met tuin
  Nieuwe eigenaar heeft geen kinderen
  Nieuwe eigenaar woont dicht bij een groenvoorziening
  Huisdier is minder dan 6 uur per dag alleen


Uitsluitingen


  Geen uitsluitingen


Reden van herplaatsing

  Allergie bij één of meerdere huisgenoten
  Overig

Hunter is een hond die op lichaamsaanraking kan reageren door te happen of te bijten. Onze kleine kinderen kunnen zijn zeer subtiele signalen te slecht lezen en lopen daardoor gevaar bij hem. Daarbij is onze oudste allergisch gebleken. Hunter is niet ronduit aggressief, maar is niet gediend van aanhalen door vreemden of op momenten wanneer hij rust wil of onzeker is. Dit maakt zijn reacties soms onvoorspelbaar. De nieuwe eigenaar zal dan ook heel goed op de hoogte moeten zijn van de subtiele hondentaal. Ook op bezoek reageert hij aanvankelijk territoriaal. Na kennismaking vanuit zijn bench is alles, mits niet geaaid, na wat snuffelen in orde. Ook reageert Hunter op (sommige?) ongecastreerde reutjes.