Match alert uitgeschakeld voor gasten
Teef en teef
2 jaar en 2 jaar oud
Dwergdashond, langhaar en Dwergdashond, langhaar
Tilburg, Noord-Brabant
Gevraagde vergoeding € 25.00 (excl. € 8.99 bemiddelingskosten)
Merle en Milou dienen bij elkaar te blijven in één gezin en worden samen tegelijk herplaatst!
Karakter van Merle
Sportief
Aanhankelijk
Gehoorzaam
Speels
Allemansvriend
Karakter van Milou
Sportief
Aanhankelijk
Gehoorzaam
Speels
Allemansvriend
Item | Price |
---|---|
Ras | Dwergdashond, langhaar |
Groep | Dashonden |
Geslacht | Teef |
Leeftijd | 2 jaar |
Kort/langharig | Langharig |
Hoogte | Klein, tot 35cm |
Gesteriliseerd | Ja |
Gevaccineerd | Ja |
Eerste eigenaar | Ja |
Heeft een (puppy) training gehad | Ja |
Is bang voor de dierenarts | Nee |
Heeft een handicap | Nee |
Gechipt | Ja |
Stamboom | Nee |
Paspoort | Ja |
Kan makkelijk alleen thuis zijn | Ja |
Kan makkelijk met katten zijn | Ja |
Kan makkelijk met andere honden zijn | Ja |
Kan goed overweg met kleine kinderen | Ja |
Reactie op nieuwe onbekende mensen | Vriendelijk |
Kan mee in de auto | Ja |
Zindelijk | Ja |
Kan buiten loslopen | Ja |
Verharen van de vacht | |
Lijn trekkracht | Minimaal |
Heeft baknijd | Nee |
Gebruikt speciaal voer | Nee |
Gebruikt medicijnen | Nee |
Item | Price |
---|---|
Ras | Dwergdashond, langhaar |
Groep | Dashonden |
Geslacht | Teef |
Leeftijd | 2 jaar |
Kort/langharig | Langharig |
Gesteriliseerd | Ja |
Gevaccineerd | Ja |
Eerste eigenaar | Ja |
Is bang voor de dierenarts | Nee |
Heeft een handicap | Nee |
Gechipt | Ja |
Stamboom | Nee |
Paspoort | Ja |
Kan goed overweg met kleine kinderen | Ja |
Zindelijk | Ja |
Kan buiten loslopen | Ja |
Gebruikt speciaal voer | Nee |
Gebruikt medicijnen | Nee |
Noodzakelijk voor herplaatsing
Geen
Kan er niet meer voor zorgen
Allergie bij één of meerdere huisgenoten
Nieuwe baan, daardoor weinig tijd
Een nieuwe partner die niet van honden houdt
Merle en Milou zijn 2 lieve dwerg teckels met een prachtige gevlekte vacht, ze zijn erg speels, aanhankelijk, lief en houden van aandacht en knuffelen en lekker wandelen in de bossen, duinen en het strand waarbij ze prima los kunnen lopen. Merle apporteert graag haar bal en zwemt tevens hiervoor een hele afstand in het water. Deze dametjes geven je super veel liefde terug ! Jammer genoeg moeten we inmiddels, door een verandering van samenstelling binnen ons gezin, op zoek naar een nieuwe, warme plek voor hen beiden, waar ze alle aandacht, tijd en fysieke beweging kunnen krijgen, die ze nodig hebben en die wij deze twee lieve schattebouten ook zozeer gunnen !!!
We willen hierbij met klem benadrukken, dat Merle en Milou allebei kerngezond zijn en op geen enkele wijze een "rugzakje" hebben, getraumatiseerd zijn of iets meegemaakt hebben, dat hun gedrag in negatieve zin heeft beïnvloed !!!
De enige redenen, dat wij ze nu noodgedwongen moeten herplaatsen, is de nieuwe samenstelling van ons gezin, waardoor er nu huisgenoten bij zijn gekomen, die jammer genoeg allergisch reageren op de hondjes. En mede door een andere baan en een partner die niet gebonden wil zijn aan huisdieren, kunnen we hen niet de tijd en aandacht meer geven, die ze nodig hebben en verdienen. Het zijn dus puur en alleen externe omstandigheden en het ligt geenszins aan het karakter of de gezondheid van Merle en Milou, dat wij hiertoe hebben moeten besluiten !!! Ze zijn allebei nog hartstikke jong (Merle is pas net 1 jaar oud en Milou'tje nog niet eens 1 jaar oud), dus ze kunnen zich nog prima aanpassen aan een andere huisvesting en een nieuw baasje in hun prille leventjes !